שיווק נדל"ן בזמן משבר, ומה צפוי לכלכלת המדינה ביום שאחרי "חרבות ברזל"?

מלחמת "חרבות ברזל" הובילה לאחד המשברים הגדולים שידע ענף הנדל"ן בכלל וענף הבנייה בפרט. תמונת הסיום של המלחמה והחלטות הממשלה שלאחריה טומנות בחובן השפעות רחבות על המשק במגוון תחומים: שירות החובה, ביקושים לדיור, תמורות בענף הבנייה ועוד רבות. כל אלו עשויות לשנות באופן מהותי את ענף הנדל"ן.

בהרצאת זום משותפת של ד"ר אביחי שניר, מהמחלקה לכלכלה באוניברסיטת בר אילן, ונדב בריח, מנכ"ל ובעלים Be Nadlan ומייסד חברת הסטארט-אפ ByondPitch, נעסוק בהשלכות המאקרו-כלכליות לאחר המלחמה, החלטות הממשלה והשפעותיהן קצרות/ארוכות הטווח בכלל ועל ענף הנדל"ן בפרט, אסטרטגיות שיווק ומכירה בעת משבר.  

מועד ההרצאה: יום רביעי | 22.11.2023 | 10:00
הרצאת Zoom ללא עלות! 

(הקישור ישלח לנרשמים בסמוך למועד ההרצאה לכתובת המייל שהוזנה בעת הרישום)

בין הנושאים שנדון עליהם במהלך ההרצאה:

 

⏴ מדיניות מוניטרית צפויה של בנק ישראל לאחר המלחמה
⏴ השפעות מאקרו-כלכליות בתחומים חברתיים, סוציו אקונומיים וכלכליים
⏴ שינוי בהעדפות - עדיפות לדירות עם ממ"ד
⏴השפעות ריבית ואינפלציה גבוהות יותר מכפי שהתרגלנו מאז 2008
⏴ מגמות השוק והביקושים בעקבות המלחמה
⏴אסטרטגיות שיווק ומכירה, בפרט נדל"ן, בתקופות משבר
⏴ אסטרטגיות בשיווק חדשני - מינוף AI וטכנולוגיה למכירה מרחוק

להרשמה

הדוברים

נדב בריח
מנכ"ל ובעלים Be Nadlan
ד"ר אביחי שניר
המחלקה לכלכלה, אונ’ בר אילן

להרשמה

אודות מרכז הנדל"ן

עולם הנדל"ן בישראל מאופיין בתנאים המשתנים ללא הרף. שחקנים רבים המגיעים מאסכולות מקצועיות שונות יוצרים מורכבות ורב תחומיות, המחייבים את העוסקים בענף להתחבר למקור מידע עדכני, מעמיק ואינטלקטואלי.
לאור תנאים אלו הוקם מרכז הנדל"ן.  המרכז מהווה כיום זירה קהילתית מבוססת ידע לעוסקים בענף, ומוביל את השיח המקצועי בתחום הנדל"ן בישראל.המרכז שם לעצמו כמטרה להקנות לאנשי הענף את הידע המעשי ביותר לצורכיהם השוטפים, כמו גם לאפשר לנציגי הענף לקיים דיאלוג פתוח עם בין אנשי המקצוע ועם מקבלי ההחלטות.
המרכז מאגד בתוכו אנשי מקצוע ומומחים מובילים מתחום הנדל"ן ומציע תכניות העשרה שנתיות – קורסים, השתלמויות, ימי עיון, בד בבד עם פעילויות לאנשי הענף שמטרתן לקדם שיתופי פעולה, בניית תכניות הכשרה למנהלים, השפעה על השיח המקצועי וטיפוח קהילת נדל"ן איכותית וחזקה.

להרשמה